Media

Alta löydät paina kontakteja Byggma ASA ja kaikki merkit

Ota lehdistö ryhmä:
Geir Drangsland, konsernijohtajana  

E-posti: Geir.Drangsland@byggma.no

Ota paina Huntonit:
Divisioonien Knut Nilsen    
Kännykkä+47 48 27 31 76    
E-posti: knut.nilsen@byggma.no

 

Myyntijohtaja Halvor C. Olsen    
Kännykkä  +47 90 06 29 57 
E-posti: halvor.olsen@byggma.no

 

Tuotepäällikkö Kjell Torland    
Kännykkä +47 91 19 80 25    
E-posti: kjell.torland@byggma.no 

 

Ota paina  Forestia:
Toimitusjohtaja  Terje Sagbakken        
Kännikkä +47 95 78 24 95   
E-posti: terje.sagbakken@byggma.no



Ota Paina Belysning:
Toimitusjohtaja Tore Hansen        
Kännikkä+47 91 56 74 83    
E-posti: tore.hansen@byggma.no

 

Markkinointijohtaja Morten Jonassen 
Kännikkä: +47 97 03 76 21 
E-posti: morten.jonassen@byggma.no

Ota paina Uldal:
Tehtaanjohtaja Uldal Birkeland Atle Uldal        
Kännikkä +47 91 33 14 78    
E-posti: atle.uldal@byggma.no

  


Ota paina Masonite:

Johtaja Atle Arctander    
Kännäkkä+47 90 98 15 30    
E-posti: atle.arctander@byggma.no

Markkinointi:
Markkinointiipäällikkö Torunn Mangseth    
Kännäkkä +47 91 35 61 03    
E-posti: torunn.mangseth@byggma.no

X

Evästeet ovat pieniä tekstitiedostoja, jotka tallentuvat selaimesi sisäiseen muistiin. Käyttämällä verkkosivujamme suostut siihen, että voimme luoda evästeitä selaimessasi.

Käytämme evästeitä verkkosivuillamme markkinointitarkoituksiin, vierailutilastojen luotettavuuden parantamiseen, sivujemme toiminnallisuuden lisäämiseen ja aina käyttäjäkokemuksesi parantamiseen.

 

Jos et hyväksy evästeiden käyttöä, voit estää ne selaimessasi. Tämä voi kuitenkin aiheuttaa sen, että tämän sivuston tietyt palvelut ja toiminnot eivät toimi oikein.

Ymmärrän, älä näytä tätä viestiä uudelleen.
Lue evästeistä | Lue tietosuojatiedot